18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Hakkımızda

Yapısında kalite, güven ve profesyonelliği barındıran Artı Grup, 2009 yılından bu yana yer aldığı sektörlerde kazandığı deneyimi ve insan odaklı hizmet anlayışını bir arada tutarak, başta Bodrum ve Ankara olmak üzere geleceğe değer katan projeler üretmektedir.

İnşaat ve lojistik üzerine temellendirdiği tecrübesini şimdi de yapı ve inşaat malzemeleri tedarikçiliği ile güçlendiren Artı Grup; yaşam konforunu ön planda tutan projelerinde ortak temelli iş kollarından güç almakta, bu sayede taahhüt ettiği projelerde hız, kalite ve ön görüsü yüksek hizmet sunabilmektedir.

İnşaat

Artı Grup, yenilik ve yaşam kalitesini yükseltmek odaklı inşaat projeleri geliştirmek amacıyla, 2009 yılından bu yana yapı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Hayata değer kazandıran yapı kavramı ile ev ruhunu birleştiren bütünsel yaklaşımı, özgün mimari anlatımı, konut sakinlerinin ruhunu yansıtan, yaşam kalitesini artıran tasarım anlayışı ile yeni yaşam alanları kazandırmaya devam etmektedir.

İhtiyaca yönelik konut tipleri, detaylarla zenginleşen lüks konforu, aynı hayatın içinde fakat yarattığı farklı dünyalar ile konut sakinlerinin yaşamını değiştiren anahtar teslim projeleri, hayallerini yaşamak isteyenler için benzersiz bir yaşam vadediyor.

Tadilat

Tadilat ve yenileme süreçleriyle yaşadığınız mekanlar, sizi hapseden ve hayatınızı zorlaştıran labirentler yerine, optimum kullanıma olanak sağlayan yaşamaktan keyif alacağınız kullanışlı yaşam alanlarına dönüştürülür.

Yapım aşamasında eviniz olduğu kadar yaşam şeklinizde yeniden tasarlanır. Artı Grup İnşaat, süreci isteklerinizi analiz edip doğru bir şekilde yapıya aktaran uzman bir ekiple yönetir.

Tadilat için ihtiyaç duyulduğunda gerekli projelerin üretilmesi, çizimi, onaylatılması, statik ve mimari uyumunun yeniden kurgulanması, hizmetleri arasındadır.

Yapı Malzemeleri

Artı Grup Yapı Market, çimento, kireç, tuğla, kum, alçı, dolgu malzemeleri gibi kaba inşaat malzemelerinin toptan ve perakende satışını uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yapmaktadır.

Ulusal ve uluslararası öncü markaların ürünlerini ana bayii olarak direkt fabrikalardan ve Türkiye distribütörlerinden temin etmektedir.